Polecam użytkownika Rysiek 150

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Takitam
    Classic
    • 2011
    • 6

    Polecam użytkownika Rysiek 150

    PAOLO ESCO jeśli chodzi o wersję Active zgadzam się. Najbardziej rozwalają mnie te szare kratki wentylacji. Nie wiem kto to wymyślił i lepiej by zrobił jakby zaprojektował je czarne ale niekoniecznie błyszczące, coś w stylu takim jakie są w F1.
    Na szczęście wersję Ambition i Elegance już jak dla mnie są OK do tego jeszcze kierownica w skórze i więcej jak dla mnie nie potrzeba. Kwestia tego co się oczekuje i co się podoba.

    irekk no nie wiem czy indyjskie wnętrze Rapida jest ładniejsze niż naszego Rapida a zwłaszcza ta wersja brązowa. Mi osobiście dużo bardziej poda się nasz Rapid ale od wersji Ambition. Dodam jeszcze, że nawet z zewnątrz jak dla mnie nasz Rapid jest ładniejszy względem tego z Indii no i nie jest sedanem jak ten indyjski. Jak dobrze pamiętam to i rozstaw osi jest chyba u nas większy. Czy to czasem nie jest zmodyfikowana Fabia II bo nawet przód ma taki jak we Fabii?
  • HemaN
    Classic
    • 2010
    • 27

    #2
    Polecam użytkownika Rysiek 150

    Tak jak w temacie, wszystko zgodnie z opisem i bezproblemowo, dobry kontakt. Dla mnie bomba, polecam .

    Komentarz

    • g4cek
      Rider
      • 2011
      • 402

      #3
      a kto to jest rysiek 150 i czmu go polecasz bo nie wiemy, bynajmniej ja nie wiem

      Komentarz

      • HemaN
        Classic
        • 2010
        • 27

        #4
        Rysiek 150

        Kupiłem u niego części, jestem zadowolony z transakcji i postanowiłem wystawić mu ocenę przez założenie tematu.

        Komentarz

        Pracuję...